نگهداری ایزوگام پشت بام

از آنجایی که در حال حاضر هزینه خرید ایزوگام بسیار افزایش یافته است لازم است تا با به کار گیری روش ها و رعایت مواردی مهم در زمینه نگهداری ایزوگام به افزایش طول عمر مفید ایزوگام کمک نماییم به همین منظور پیشنهاد میکنیم تا انتها با ما همراه باشید تا نکاتی در زمینه نگهداری ایزوگام پشت بام را در اختیار شما قرار دهیم.

رویال ایزوگام به عنوان یکی از برترین شرکت های ارائه دهنده ایزوگام با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام اقدامات زیر را برای افزایش طول عمر مفید ایزوگام های خریداری و نصب شده توصیه می نماید.

نکات مرتبط با نگهداری ایزوگام پس از نصب

  • شهریور ماه چک کردن راه های انتقال آب پشت بام به خارج از محیط پشت بام است به همین منظور توصیه می شود تا در این زمان بازدیدی از کلیه ناودان ها، درز پوش ها، نورگیرها، هواکش ها و کفشوی ها انجام شود تا مشخص شود آیا آشغال یا زباله ای آن ها را مسدود کرده است یا خیر.
  • پس از اینکه نسبت به نصب ایزوگام اقدام نمودید حدالمقدور از رفت و آمد غیر ضرور به محیط پشت بام خودداری کنید و تلاش کنید تا با تهیه چند صندل کف صاف به سایر افراد منزل گوشزد کنید که برای رفتن به پشت بام حتما از این صندل ها استفاده کنند.
  • یکی از آن دسته از مواردی که سبب پارگی یا ایجاد حفره در ایزوگام می شود پایه های کولر و آنتن هستند، از این رو می بایست تا حتما فشار پایه های آنها را به ایزوگام به حداقل برسانید. همچنین از ریختن مصالح ساختمانی به خصوص سنگ ریزه های نوک تیز روی عایق اجرا شده خودداری نمایید.

نکته مهم در نگهداری از ایزوگام

در صورتی که از ایزوگام برای عایق کاری سرویس های بهداشتی استفاده نموده اید بهتر است ال پس از نصب و تست ایزوگام سطح آنرا با یک لایه سیمان نازک و با عیار بالا بپوشانید تا در زمان کاشی کاری سرویس های بهداشتی ایزوگام آسیب نبیند.

  • ریخته شدن مواد نفتی مانند نفت و گازوئیل بر روی ایزوگام می تواند خسارت های جبران ناپذیری را به بار آورد از این رو بهتر است تا از نگهداری این مواد در نزدیکی ایزوگام خودداری نمایید.

خرید ایزوگام با قیمتی مناسب

حال که با نکات مربوط به نگهداری ایزوگام پس از نصب آن بر روی پشت بام و سرویس های بهداشتی آشنا شدید پیشنهاد می کنیم در صورتی که قصد دارید تا نسبت به خرید ایزوگام برای منزل و یا ساختمان خود اقدام نمایید حتما از ایزوگام های ارائه شده توسط رویال ایزوگام نیز دیدن نمایید از این رو توصیه میکنیم تا همینک با شماره های موجود بر روی سایت رویال ایزوگام تماس گرفته  و پس از دریافت مشاوره در زمینه خرید ایزوگام نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *