ایزوگام تقلبی

ایزوگام تقلبی دلیجان

با شروع فصل پاییز بسیاری از افراد تصمیم میگیرند تا سقف منازل خود را به وسیله ایزوگام عایق نموده تا در این فصل پس از بارش ها سقف خانه آنها نم نزند همزمان با موج درخواست برای خرید ایزوگام بسیاری از شرکت های غیر مجاز و مبتدی در امر تولید ایزوگام نیز با تولید و عرضه ایزوگام تقلبی به بازار تلاش می کنند تا از این بازار بیشترین سود را ببرند. با توجه به اینکه هزینه خرید ایزوگام اصلی نیز تفاوت بسیاری با ایزوگام های تقلبی دارد از این رو افراد تلاش می کنند تا با خرید ایزوگام تقلبی در هزینه های ایزوگام نمودن سقف منزل خود صرفه جویی کنند.

بسیاری از ایزوگام های تقلبی با الگو برداری از نام ایزوگام دلیجان که یکی از برند های مطرح تولید ایزوگام مرغوب در ایران است و اضافه نمودن کلماتی به ابتدا و یا انتهای نام آن به بازار عرضه می شوند به نحوی که خریداران در نگاه اول تصور می کنند اقدام به خرید ایزوگام دلیجان نموده اند.

نقش ایزوگام در عایق کاری سقف

پس از پایان فصل تابستان و شروع فصل بارندگی بسیاری از کارفرمایانی که منازل نوسازی را قصد دارند به مشتریانشان تحویل دهند و همچنین آن دسته از افرادی که سقف منزل آنها بر اثر بازندگی های قبلی نم زده است تلاش می کنند تا با تامین ایزوگام با کیفیت برای منزل خود و همچنین بهره بردن از تخصص های لازم یک متخصص نصب ایزوگام، ایزوگام مورد نیاز منزل خود را در کمترین زمان تامین و نصب کنند.

با توجه به اینکه استفاده از روش هایی مانند کاه گل، آسفالت و همچنین قیرگونی همچنان در میان بسیاری از مردم رواج دارد اما بسیاری نیز به دلیل سهولت در نصب ، قیمت ارزان تر و همچنین مقاومت بیشتر ایزوگام در برابر شرایط محیطی این عایق محافظتی را برای عایق کاری سقف منازل خود انتخاب می کنند.

سوءاستفاده از برند ایزوگام دلیجان

دلیجان به عنوان قطب تولید ایزوگام و عایق نم و رطوبت در وزارت صنعت و معدن به ثبت رسیده است و طبق قوانین این وزارت خانه هیچ یک از برند های تولید ایزوگام که خارج از شهر دلیجان قرار دارند حق استفاده از نام تجاری دلیجان را بر روی ایزوگام های تولیدی خود را ندارند این در حالی است که تعدادی از شرکت های تولید کننده ایزوگام در استان های تهران، مرکزی و خوزستان بی توجه به این قانون از نام دلیجان بر روی ایزوگام های تولیدی خود استفاده می کنند.

معایب استفاده از ایزوگام تقلبی

ایزوگام تقلبی بلایی است که به دلیل کاهش توان خرید مردم برای خرید ایزوگام اصلی در بازار اتفاق افتاده است و شرکت های سوجو تلاش می کنند تا با کاهش کیفیت ایزوگام های تولیدی خود قیمت نهایی آنرا کمتر کرده تا خرید آن برای مشتریان صرفه اقتصادی بالایی داشته باشد. توجه داشته باشید که به علت کیفیت پایین ایزوگام های تقلبی به همین علت در صورتی که از این نوع از ایزوگام برای عایق کاری سقف منازل و ساختمان های خود استفاده کنید در کوتاه ترین زمان خواهید دید که ایزوگام به کار گرفته شده از سقف جدا شده، پاره شده و یا به کلی نم زده است و شما را مجبور به پرداخت هزینه های بسیار بیشتر از هزینه خرید ایزوگام شرق خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *