ویژگی های یک ایزوگام خوب چیست؟

یکی از برترین انواع عایق های رطوبتی که امروز در بسیاری از منازل و ساختمان ها مورد استفاده قرار میگیرد ایزوگام است، برای اینکه بتوانید در هنگام خرید ایزوگام بهترین و با کیفیت ترین آن را انتخاب نمایید لازم است تا ابتدا با ویژگی های یک ایزوگام خوب آشنا شوید تا پس از آن بتوانید با دقت بالا نسبت به انتخاب و خرید ایزوگام مورد نظر خود اقدام نمایید، از این رو پیشنهاد می کنیم تا انتها با ما در رویال ایزوگام بمانید.

شرایط ایزوگام خوب

برای اینکه بتوانید نسبت به خرید ایزوگام خوب که سالها برای شما بازدهی داشته باشد اقدام نمایید لازم است تا ملاک های مختلفی را مد نظر داشته باشید در ادامه به بررسی چند مورد از اصلی ترین مواردی که برای خرید ایزوگام لازم است تا به آنها توجه ویژه ای داشته باشید را برای شما توضیح خواهیم داد.

  • از ایزوگامی استفاده نمایید که حتما نشان استاندارد بر روی آن قرار داشته باشد.
  • ایزوگام دارای نشان مرغوبیت کالا باشد
  • ایزوگامی که خریداری می کنید باستی از دو لایه تیشو و پلی استر ساخته شده و مشخصات آن بر روی بدنه ایزوگان قابل نمایش باشد
  • برای خرید ایزوگام به وضعیت آب و هوایی که برای آنها ساخته شده است.
  • ایزوگام میبایست از نظر ظاهری سالم بوده و دارای خط و کشتگی نباشد.
  • پس از خرید ایزوگام لازم است تا فرد یا تیمی حرفه ای را برای نصب ایزوگام به خدمت گیرید لذا هر چقدر که کیفیت ایزوگام بالا باشد اما به صورت غیر اصولی نصب شده باشد بازدهی لازمه را برای شما نخواهد داشت.
  • ایزوگام هایی که به صورت اصولی تهیه شده باشند وزنی برابر یا بیتشر از ۳۹ کیلو گرم خواهند داشت.
  • در صورتی که قصد ایزوگام نمودن بخش هایی ماننذ سرویس بهداشتی و حمام را داربد لازم است تا از ایزوگام دو لایه پودری استفاده کنید زیرا این مدل از ایزوگام بیشتر مناسب فضاهایی است که با نور آفتاب کمتری در ارتباط هستند و همچنین قیمت کمتری نیز دارند.
  • ایزوگام هایی که در فصل تابستان تولید می شوند با آنهایی که در فصل زمستان تولید می شوند از نظر فرمول تولیدی متفاوت بوده از این رو توصیه می کنیم که حتما به تاریخ تولید ایزوگام توجه داشته باشید تا بیش از ۶ ماه از تاریخ تولید آن نگذشته باشد.

ایزوگام

ویژگی های ایزوگام خوب از نظر کارشناسان

مقاومت کششی بالا

مقاومت در برابر پارگی

فرسودگی حرارتی در هوا

انعطاف‌پذیری در برابر گرما و سرما

نفوذ ناپذیری در برابر آب و رطوبت

ضخامت و وزن ایزوگام

آزمایش تشخیص ایزوگام خوب

شاید ساده ترین راه تشخیص ایزوگام غیر اصل از طریق بوی آن باشد، ایزوگام تقلبی از بوی نا مطبوعی برخوردار است که بیشتر به دلیل وجود مازون (گازوئیل صنعتی) و استفاده از مواد پلیمری و یا پودر های معدنی به جای استفاده از قیر مرغوب است.

راه دیگری که برای تشخیص ایزوگام خوب وجود دارد این است که دست خود را بر روی لایه های داخلی ایزوگام بکشید در صورتی که دست شما سیاه نشود ایزوگام مرغوب بوده و در صورت سیاه شدن دستتان این امکان وجود دارد که در تولید ایزوگام مورد نظر شما از مواد جانبی به جای پلیمری و قیر استفاده شده است.

یکی از مهم ترین نکاتی که برای خرید ایزوگام می بایست به آن توجه داشته باشید این است که ایزوگام به طور معمول دارای قابلیت کشسانی مناسبی است و به وسیله کشیدگی پاره نمی شود و حتی درصورتی که آن را تا کنیم نیز حالت خود را حفظ کرده و نمی شکند.

ایزوگام-خوب

خرید ایزوگام با قیمت مناسب

مطمئنا کلیه افرادی که به دنبال خرید ایزوگام هستند مایلند تا ایزوگام مورد نیاز خود را با قیمت مناسبی تهیه نمایند در صورتی که شما نیز مایلید تا از قیمت ایزوگام مطلع شده و ایزوگام با کیفیتی را خریداری نمایید می توانید همینک با شماره های موجود بر روی سایت تماس گرفته و نسبت به خرید ایزوگام ایده آل مورد نیاز  خود خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *