عایق کاری پایه ستون با ایزوگام

یکی از جمله اصلی ترین بخش های هر ساختمانی ستون های نگهدارنده آن است، اهمیت ستون از آنجایی بیشتر می شود که کلیه فشار های کف طبقات بالاتر را تحمل کرده و سبب استحکام سازه می شود. اسکلت های ساختمانی معمولا به صورت عمودی کار گذاشته می شوند و همین امر سبب می شود تا فشار بیشتری را متحمل شده و نیازمند رسیدگی بیشتری باشند از این رو برای حفاظت بیشتر در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی پایه ستون هایی که در معرض رطوبت هوا قرار دارند لازم است تا نسبت به عایق کاری پایه ستون با ایزوگام اقدامات لازم صورت پذیرد.

انواع ستون های ساختمانی

برای اینکه در یک سازه ساختمانی از ستون استفاده شود می توان از ستون هایی با جنس مختلف با توجه به شرایط و موقعیتی که سازه در آن قرار است ساخته شود استفاده نمود. در ادامه به بررسی انواع ستون های ساختمانی خواهیم پرداخت تا شما بیشتر با انواع آنها آشنا شوید.

 ستون فلزی

یکی از آسیب پذیر ترین انواع ستون در معرض رطوبت ستون فلزی است و به همین جهت لازم است تا قبل از آنکه زنگ بزند و یا بر اثر رطوب زیاد پوسیده شود آنرا به وسیله عایق کاری پایه ستون با ایزوگام به خوبی پوشش داد.

 ستون بتنی

ستون بتنی در مقابل ستون فلزی دوام بیشتری در برابر رطوبت دارد و برای محافظت از آن در برابر رطوبت استفاده از ایزوگاه های ساده نیز کارساز خواهد بود.

با توجه به اینکه هدف ما از عایق کاری پایه ستون با ایزوگام صرفا محافظت از آن در برابر رطوبت محیطی است از این رو لازم نیست تا هزینه بسیار زیادی برای خرید ایزوگام فویل دارد نموده و ایزوگام ساده نیز همانقدر بازدهی را برای ما خواهد داشت.

یکی از کارهایی که برخی از مالکین نسبت به انجام آن اصرار دارند استفاده از عایق های رنگی برای عایق کاری  پایه ستون با ایزوگام است.

با توجه به اینکه عایق های رنگی از مقاومت بسیار پایینی برخوردار هستند در صورت استفاده از آنها به عنوان عایق پایه ایزوگام در مدت زمان کوتاهی مقاومت خود را از دست داده و در برابر نم و طوبت آسیب ذیر می شود که این امر می تواند موجبات آسیب دیدگی پایه ستون را به مرور زمان فراهم آورد.

خرید ایزوگام از فروشگاهی مطمئن

در صورتی که برای ایزوگام نمودن پایه ستون ها و یا سقف منازل خود به دنبال ایزوگام اصلی و با کیفیت هستید و مایلید تا از فروشگاهی معتبر و دارای سابقه طولانی در امر فروش ایزوگام و نصب ایزوگام خرید خود را ثبت نمایید پیشنهاد می کنیم همینک با شماره های موجود بر روی سایت تماس گرفته تا پس از مشاوره با انتخاب ایزوگام مورد نظرتان ایزوگام در کوتاه ترین زمان برای شما ارسال شود و بتوانید از آن استفاده نمایید.

نصب ایزوگام با دقت بالا

یکی از جمله ویژگی هایی که تیم رویال ایزوگام از آن برخوردار است بهره مندی از افراد باتجربه در زمینه نصب ایزوگام است به این صورت که شما می توانید برای نصب ایزوگام بر روی پایه ستون های سازه خود و یا ایزوگام کردن سقث منزل خود از کارشناسان نصب ایزوگام رویال ایزوگام کمک بگیرید تا ایزوگام شما به درستی و با دقت بالایی انجام شده و بتوانید با خیالی آسوده مابقی امور ساخت سازه را پیگیری نمایید و یا سالها بدور از داشتن دغدغه آسیب دیدگی سقف به علت نشت آب در منزل خود زندگی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *