ایزوگام های قلابی

همه ساله با شروع مهر ماه و فصل بارندگی شاهد این هستیم که بسیاری از صاحب خانه ها تمایل پیدا می کنند تا برای جلوگیری از نم زدگی سقف منزل خود از ایزوگاه استفاده نمایند. همین تمایل گسترده سبب شده است تا ایزوگام های قلابی در بازار پخش شوند که خیلی از آنها دارای کیفیت لازم نبوده اما در تبلیغاتشان اذعان دارند که برندی مطرح در این زمینه هستند.

در این بین هستند تولید کنندگان ایزوگام  دیگری که برند خود را ترکیبی از نام برند معتبر دلیجان قرار میدهند تا به این طریق بتوانند با فریب مشتریان فروش بالاتری را تجربه نمایند. شاید با کمی تحقیق بتوان به این نتیجه رسید که بازار ایزوگام به دلیل رکود ساخت و ساز دچار رکود شده و همین امر سبب کاهش سطح تولید توسط برند های مطرح و جایگزینی آنها توسط برند های تقلبی و نا مرغوب شده است.

دلایل استفاده از ایزوگام به عنوان عایق رطوبتی

کلیه مالکان ساختمان های نوساز و همچنین مالکین خانه هایی که در گذشته سقف آنها به علت ایزوگام نبودن دچار نم و رطوبت شده است در اواخر شهریور تصمیم به ایزوگام نمودن سقف ساختمان های خود میگیرند. هر چند که روش های مختلفی برای عایق کاری سقف ساختمان وجود دارد ولی باید به این نکته دقت داشت که ایزوگام به دلیل سهولت در نصب، ماندگاری بیشتر و همچنین قیمت ارزان تری که نسبت به سایر روش های عایق کاری سقف دارد از محبوبیت بیشتری نیز برخوردار است.

نمایندگی عایق رطوبتی

وب سایت رویال ایزوگام با دارا بودن بخش قابل توجهی از برند های معتبر ایزوگام این شرایط را برای شما فراهم آورده است که با راحتی بیشتری نسبت به خرید ایزوگام مورد نظر خود اقدام نمایید. در صورتی که برای خرید ایزوگام از وب سایت ها و یا مراکز معتبر اقدام نمایید درصد احتمال خرید ایزوگام های قلابی از جانب شما به حد بسیار زیادی کاهش کافته و شما می توانید با منسب ترین قیمت ایزوگتم اصی را خریدار نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *