عایق کاری پایه ستون

Royal_Isugom

عایق‌کاری پایه ستون اسکلت ساختمان به روش ایزوگام یا قیرگونی از آنجا که ستون عنصری مهم در نگهداری سازه است و معمولا به صورت عمودی در ساختمان نصب شده و بارهای کف ناشی از طبقات را تحمل می‌کند دارای اهمیت فراوانی می‌باشد. بنابراین حفاظت در برابر پوسیدگی و زنگ‌زدگی پایه ستون‌ها که در معرض رطوبت هوا قرار دارند لازم و ضروری است.

انواع ستون‌ها

۱- ستون فلزی

این ستون‌ها به دلیل فلزی بودن بسیار در معرض پوسیدگی زنگ‌زدگی و خوردگی می‌باشد که فقط باید با قیرگونی و طبق شکل بالا عایق‌کاری شود.

۲- ستون بتنی

این ستون دارای طول عمر بسیار بیشتری نسبت به نوع فلزی آن می‌باشد و می‌توان عایق‌کاری این ستون را با ایزوگام ساده انجام داد.

نکته: قیمت ایزوگام ساده نسبت به ایزوگام فویلدار پایین‌تر است و در پایه ستون اصولا باید از ایزوگام ساده استفاده شود و نیازی به خرج هزینه بیشتر نیست.

بعضی از مالکین برای عایق‌کاری پایه ستون ممکن است از عایق رنگی استفاده کنند اما این مواد بعد از مدت کوتاهی خاصیت خود را از دست داده و در مقابل نم و رطوبت آسیب‌پذیر می‌شوند .البته عایق رطوبتی مصرفی هم باید از نوع استاندارد ودر صورت امکان از نوع رویال ایزوگام باشد تا در مقابل خوردگی و پو سیدگی در بلند‌مدت جواب‌گو باشد.

نصب عایق رطوبتی

شرکت رویال ایزوگام متخصص اجرای عایق رطوبتی و نصب کننده ایزوگام بهترین شرکت های تولید کننده ایزوگام آمادگی خود را برای نصب ایزوگام و هر نوع عایق رطوبتی ساختمان اعلام می کند. این شرکت توانایی عایق کاری پایه ستون، زیر ساختمان، سقف و دیوارهای ساختمان را دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *