محاسبه قیمت ایزوگام در متراژ‌های پایین

ایزوگام در حال حاضر به عنوان برترین پوشش و محافظ پشت بام منازل و ساختمان ها شناخته می شود و همین امر سبب شده است تا بسیاری از مالکین ساختمان ها مایل باشند تا سقف خانه های خود را به وسیله ایزوگام عایق نمایند. یکی از سوالاتی که بسیاری از مشتریان دارند این است که نحوه محاسبه قیمت ایزوگام در متراژ‌های پایین به چه صورتی است با ما همراه باشید تا در ادامه پاسخ این پرسش خود را دریافت نمایید.

قبل از اینکه به سراغ نحوه محاسبه قیمت ایزوگام در متراژ‌های پایین برویم لازم است تا ابتدا عوامل تاثیر گذار بر قیمت ایزوگام را به شما معرفی نماییم تا قبل از هر چیز با عوامل اصلی تاثیر گذار بر روی قیمت این محصول بیشتر آشنا شوید.

شرکت تولید کننده ایزوگام

اصلی ترین عامل تاثیر گذار بر روی قیمت ایزوگام شرکت تولید کننده و برند آن است. با توجه به اینکه امروزه ایزوگام توسط شرکت های مختلف تحت برند های گوناگون و با کیفیت های متفاوتی تولید می شود از این رو قیمت هر ایزوگام نیز با ایزوگام مشابه تولید شده توسط کارخانه دیگر متفاوت خواهد بود.

محل نصب ایزوگام

همانطور که می دانید یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت تمام شده ایزوگام نمودن یک سطح خاص محل نصب و دشواری و آسانی نصب ایزوگام در آن محل است، به عنوان مثال نصب ایزوگام بر روی سطح صاف پشت بام آسان ولی نصب آن بر روی دیوار، سقف شیب دار و… دارای مسائل و مشکلاتی است که نیازمند دقت، تجربه و زمان بسیار بیشتری برای بدون نقص انجام شدن ایزوگام نمودن محیط مورد نظر است که همین امر سبب افزایش هزینه نصب ایزوگام خواهد شد.

وضعیت زیرسازی ایزوگام

از جمله مهم ترین مسائلی که در دریافت بازدهی مناسب تر از انجام ایزوگام منزل و ساختمان تاثیر گذار است زیر سازی مناسب ایزوگام است. در صورتی که زیر سازی ایزوگام به خوبی صورت نگرفته باشد نمیتوان انتظار ایزوگام بی نقصی را داشت و در مدت زمان کوتاهی پروژه ایزوگام نمودن سقف ساختمانتان با شکست رو به رو شده و سقف با چند بارش نم خواهد زد از این رو در صورتی که زیر سازی ایزوگام از قبل انجام نشده باشد لازم است تا با استفاده از پرایمر ایزوگام شرایط را برای انجام یک ایزوگام حرفه ای آماده نمود. از این رو زیر سازی نمودن برای ایزوگام نیز یکی از عواملی است که می تواند بر روی هزینه ایزوگام نمودن شما تاثیر گذار باشد.

وجود موانع نصب

در صورتی که سطحی که مایل به ایزوگام نمودن آن هستید دارای موانعی باشد که ایزوگام نمودن آن را دچار چالش نماید این شرایط را برای افزایش هزینه های شما فراهم خواهد آورد.

قیمت ایزوگام در متراژ‌های پایین

همانطور که در بالاتر توضیح دادیم عوامل مختلفی بر روی هزینه نصب ایزوگام شما تاثیر گذار است و متراژ فضایی که قصد دارید آنرا ایزوگام کنید نیز یکی از آنها است.

هر چه متراژ فضایی که مایل به ایزوگام آن هستید بیشتر باشد طبیعتا هزینه ثابتی که وجود دارد در فضای مد نظر شما سر شکن شده و در نهایت هزینه نهایی شما کمتر خواهد بود اما در صورتی که مایل به ایزوگام نمودن متراژ پایین باشید طبیعتا هزینه های ثابتی که وجود دارد بیشتر نمود کرده و در نتیجه قیمت ایزوگام در متراژ‌های پایین برای شما بیشتر از زمانی که قصد ایزوگام فضایی با متراژ بالاتر را دارید تمام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *